Ułatwienia dostępu

VIAMED OPOLE

Filia
Rejestracja

Świadczenia

Poradnia neurologiczna

Diagnoza i leczenie chorób układu nerwowego. Leczenie bólów kręgosłupa i innych zespołów  bólowych, migreny, omdlenia i zawroty głowy, padaczki, drżenia i ch. Parkinsona, otępienia i ch. Alzheimera, stany poudarowe.

Kinga Wnukowska-Krakowiak, specjalista Neurolog

Psychiatra dzieci i młodzieży

Maria Kaczyńska-Haładyj, specjalista Psychiatra

Poradnia psychiatryczna

Leczenie psychiatryczne pozwala  opanować dolegliwości lękowe, depresyjne, natręctwa, rozdrażnienie, zaburzenia snu, objawy psychotyczne w chorobach psychicznych. W chorobach psychicznych leczenie może być konieczne, zwykle jednak to pacjent decyduje czy skorzysta z porady.

Jerzy Wieczorek, lekarz psychiatra

Poradnia psychiatryczna

Pomoc psychologiczna w sytuacjach trudnych i kryzysowych. Psychoterapia indywidualna. Psychoterapia to psychologiczna metoda leczenia, mająca na celu uzyskanie korzystnej dla klienta zmiany w stanie psychicznym. Terapia psychodynamiczna, poznawczo-behawioralna i integratywna.

Psychoterapeuci : Ewa Jaworska-Bylica, Joanna Mirowska-Wieczorek, Marlena Jaworska

Terapia par i rodzin

Terapeuta rodzinny koncentruje się na relacjach między uczestnikami terapii, dąży do poprawy komunikacji i odbudowania wzajemnej bliskości.  Czasem celem może być pokojowe rozstanie. Jednak wszyscy uczestnicy są traktowani tak samo. „Pacjentem” jest relacja, a nie konkretna osoba.

Terapeuci: Joanna Mirowska-Wieczorek, Marlena Jaworska

Psycholog dzieci i młodzieży

Specjalistyczna diagnostyka i terapia psychologiczna dzieci i młodzieży. Zaburzenia zachowania i emocji, zaburzenia rozwojowe specyficzne i całościowe /autyzm , asperger/. Konsultacje rodzinne.  Kwalifikacja do wczesnego wspomagania rozwoju dziecka i nauczania indywidualnego.

Psycholog dzieci i młodzieży Joanna Mirowska-Wieczorek, Marlena Jaworska